Info/Wysyłka

Prace wysyłam Pocztą Polską, paczką priorytetową bądź ekonomiczną. Cena wysyłki jest zależna od rozmiaru pracy, wagi paczki, odległości do miejsca docelowego oraz obowiązującego cennika firmy.

W większości przypadków prace wysyłam nieoprawione, spakowane na płasko. Nie pakuję akwarel w tuby, gdyż zwijanie prac w rulon może je odkształcić i uszkodzić. Przed wilgocią, uszkodzeniami mechanicznymi pracę zabezpieczają warstwy folii, tektury oraz folii bąbelkowej. Przed wysyłką sprawdzam sztywność opakowania i w razie potrzeby dodaję dodatkowe warstwy zabezpieczające.

Istnieje możliwość odbioru osobistego na terenie Warszawy bądź Tykocina, aby mieć pewność, że praca dotrze do “nowego domu” bez zbędnych przygód. Pozwoli to również kupującemu zobaczenie na żywo pracy przed zakupem. W razie rozważania zakupu jednej pracy spośród kilku pozycji ta opcja zapewne pomoże podjąć ostateczną decyzję.

Oprawa pracy przed sprzedażą i wysyłką wiąże się z dodatkowymi kosztami. Składają się nie: koszty ramy, oprawy i wysyłki. Opcja ta jest zależna również od moich możliwości czasowych. W przypadku zainteresowania tym wariantem proszę o kontakt w celu ustalenia szczegółów.